D-Link G415 Eagle Pro AI AX1500

Bedste pris
Stabil pris
695kr
1.149 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link G415 Eagle Pro AI AX1500 er en Wi-Fi 6 smart router med dual-band teknologi, der understøtter både fast og mobil 4G/3G internetforbindelse. Den har indbygget SIM-kortslot, AI-understøttet mesh og trafikoptimering samt forældrekontrol. Routeren tilbyder nem installation og administration via app, stemmestyring med Google/Alexa og avanceret WPA3-sikkerhed. Perfekt til hjem med mange enheder og behov for pålidelig internetdækning.

D-Link G415 Eagle Pro AI AX1500 koster lige nu 695 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 695 kr (09. maj 2026) og 695 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 695 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI G415 wireless router Wi-Fi 6
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 4g Smart Router
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G Smart Router
817 kr
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G Smart Router
1.119 kr
Total: 1.119 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G Smart
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere