D-Link G415

4.1 (21 anmeldelser)

D-Link G415 er en avanceret 4G-router med indbygget modem og WiFi 6-teknologi. Den giver stabil og hurtig internetforbindelse, ideel til både hjem og kontor, hvor traditionelt bredbånd ikke er tilgængeligt. Med funktioner som beamforming og MU-MIMO sikres optimal rækkevidde og forbindelse, mens Eagle Pro AI optimerer netværksstyringen automatisk.

D-Link G415 koster lige nu 695 kr. En stigning på 15,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 603 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 603 kr (01. marts 2026) og 703 kr (13. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 695 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI G415 wireless router Wi-Fi 6
695 kr
+ 39 kr fragt
Total: 734 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 4g Smart Router
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link G415 4G-router AX1500
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G Smart Router
817 kr
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link G415/e Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band 4g Blå, Hvid
995 kr
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link G415/e Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band 4g Blå, Hvid
995 kr
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G Smart Router
1.119 kr
Total: 1.119 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G Smart
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Broer og routere