D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System M32-2

3.8 (63 anmeldelser)

D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System M32-2 tilbyder avanceret WiFi 6-teknologi til din bolig. Med to enheder kan systemet dække op til 510 m², hvilket sikrer hurtig og stabil forbindelse til 4K-streaming og VR. Systemet inkluderer AI-optimering, der reducerer døde zoner og forbedrer netværkets ydeevne, mens WPA3-sikkerhed og forældrekontrol beskytter din familie.

D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh System M32-2 koster lige nu 1.439 kr. En stigning på 19,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.208 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.208 kr (01. marts 2026) og 1.439 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.439 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI M32-2 Wi-Fi system Wi-Fi 6
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI M32-2 Wi-Fi-system Desktop
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX3200 WiFi 6 Mesh 2-pack
1.560 kr
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai Ax3200 Meshsystem 2-pack
2.274 kr
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai Ax3200 Meshsystem 2-pack
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX3200 WiFi 6 Mesh 2-pak
2.349 kr
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere