D-Link EAGLE PRO AI AX3200

4.2 (132 anmeldelser)
D-Link EAGLE PRO AI AX3200
Bedste pris
Stabil pris
1.007kr
2.274 krSPAR 56%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

D-Link EAGLE PRO AI AX3200 er et Wi-Fi 6 mesh-system, der leverer kombinerede hastigheder op til 3,2 Gbps og dækker op til 510 m² med 2 enheder. Systemet har AI-assisteret netværksoptimering, understøtter op til 128 enheder og tilbyder avanceret WPA3-sikkerhed. Perfekt til store hjem med mange enheder, 4K-streaming, VR og videoopkald. Nem installation og administration via EAGLE PRO AI-appen samt kompatibilitet med Amazon Alexa og Google Assistant.

D-Link EAGLE PRO AI AX3200 koster lige nu 1.007 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.514 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.007 kr (25. juli 2026) og 1.514 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.007 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI M32-2 Wi-Fi system Wi-Fi 6
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX3200 WiFi 6 Mesh 2-pack
1.560 kr
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX3200 WiFi 6 Mesh 2-pak
1.659 kr
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX3200 Mesh
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai Ax3200 Meshsystem 2-pack
2.274 kr
Total: 2.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere