D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh

Bedste pris
Stabil pris
979kr
1.889 krSPAR 48%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh er et Wi-Fi 6 mesh-system, der leverer sømløs trådløs dækning i hele hjemmet. Systemet understøtter op til 128 enheder og tilbyder AI-drevet netværksoptimering, forældrekontrol og nem administration via app. Med stemmestyring via Google Assistant og Alexa samt avanceret WPA3-sikkerhed får du et effektivt og sikkert netværk, ideelt til streaming, gaming og smarte hjem.

D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh koster lige nu 979 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 979 kr (09. maj 2026) og 979 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 979 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI M15 Mesh router
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
D-Link M15 Eagle Pro AI Wi-Fi 6 Mesh Router AX1500, 3-pak
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai M15 3-pack
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 Mesh-system 3-pack
1.151 kr
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 Mesh System 3-pak
1.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 Mesh System 3-Pack
1.889 kr
Total: 1.889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere