D-Link Eagle Pro AI AX1500 M15-2

4.4 (179 anmeldelser)
D-Link Eagle Pro AI AX1500 M15-2
Bedste pris
Stabil pris
609kr
1.349 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link Eagle Pro AI AX1500 M15-2 er et mesh Wi-Fi 6-system, der leverer sømløs trådløs dækning i hele hjemmet. Med to enheder dækker systemet op til 370 m² og understøtter op til 128 enheder. AI-assistenten optimerer løbende netværket, og WPA3 sikrer trådløs sikkerhed. Systemet er ideelt til streaming, gaming og smarte hjem med mange tilsluttede enheder. Nem opsætning og administration via app og stemmestyring med Google eller Alexa.

D-Link Eagle Pro AI AX1500 M15-2 koster lige nu 609 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 24,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 811 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (21. juli 2026) og 811 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System Wi-Fi 6 Mesh router 802.11a/b/g/n /ac/ax
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai M15 2-pack
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-LINK M15-2 EAGLE PRO AI AX1500 Mesh System 2 Pack
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 Mesh System 2-pak
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 WiFi 6 mesh system
1.349 kr
Total: 1.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere