D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart Router

4.0 (78 anmeldelser)
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart Router
Bedste pris
Faldet 38.3%
686kr
1.969 krSPAR 65%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart Router tilbyder hurtig og stabil internetforbindelse med avanceret Wi-Fi 6 teknologi. Forbind via 4G LTE med et SIM-kort eller benyt Ethernet-porten for fleksibel placering. Med indbyggede sikkerhedsfunktioner beskytter den dit netværk mod uønsket adgang. Understøtter Google Assistant og Amazon Alexa for nem styring.

D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart Router koster lige nu 686 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 39,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.125 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 686 kr (16. juli 2026) og 1.125 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 686 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link G416c/e Trådløs Router Gigabit Ethernet Dual-band 4g Hvid
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI G416 wireless router Wi-Fi 6
1.112 kr
+ fri fragt
Total: 1.112 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G+ Smart Router
1.127 kr
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Eagle Pro Ai Trådløs Router Gigabit Ethernet Enkelt Band 4g Hvid
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Eagle Pro AI AX1500 Wifi 6 4G+ Smart Router
1.759 kr
Total: 1.759 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 4G+ Smart
1.969 kr
+ fri fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 38.3%

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere