D-Link E15

3.5 (158 anmeldelser)

D-Link E15 AX1500 WiFi Mesh Range Extender er designet til at udvide dit trådløse netværk med den nyeste WiFi 6 teknologi. Med dual-band hastigheder op til 1201 Mb/s på 5 GHz og 300 Mb/s på 2,4 GHz, samt AI-drevne netværksoptimeringer, sikrer denne enhed en stabil og effektiv internetforbindelse i hele hjemmet. Enheden understøtter også WPA3-kryptering for øget sikkerhed, og kan nemt konfigureres via Eagle Pro AI-appen eller WPS-knappen.

D-Link E15 koster lige nu 352 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 336 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 336 kr (25. april 2026) og 378 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 352 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link EAGLE PRO AI E15 Wi-Fi range extender 802.11a/b/g/n/ac/ax
352 kr
+ 39 kr fragt
Total: 391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
D-Link E15 Eagle Pro AI Wi-Fi 6 Mesh Range Extender AX1500
398 kr
+ 39 kr fragt
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link E15 Mesh WiFi 6 AX1500 Range extender
423 kr
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Eagle Pro Ai Ax1500 Mesh Range Extender
430 kr
+ 40 kr fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link E15 Ax1500 Mesh Range Extender
436 kr
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link E15 Ax1500 Mesh Range Extender
436 kr
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link E15 Mesh-repeater AX1500
459 kr
Total: 459 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link EAGLE PRO AI AX1500 Mesh
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dlink E15 Ax1500 Mesh Range Extender
591 kr
+ 39 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
E15 Mesh WiFi 6 AX1500 Range extender
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Trådløse adgangspunkter