D-Link DWR-933

4.3 (229 anmeldelser)

D-Link DWR-933 er en kompakt 4G/LTE mobilt hotspot-router, der giver dig mulighed for at skabe dit eget Wi-Fi-netværk, uanset hvor du befinder dig. Med en batterilevetid på op til 14 timer kan du problemfrit tilslutte op til 32 enheder. Perfekt til rejser eller steder uden fast internetforbindelse.

D-Link DWR-933 koster lige nu 749 kr. En stigning på 7,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 694 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 694 kr (02. juni 2026) og 761 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dwr-933 4g Lte Mobile Router
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link DWR-933 4G-router til rejsen
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dwr-933 4g Lte Mobile Router
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link DWR-933 4G/LTE cat6 WiFi Hotspot
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link 4G/LTE 4G LTE Mobile Router
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
D-Link DWR-933 4G LTE Mobil Wi-Fi 5 Hotspot AC1200, 3000 mAh batteri
942 kr
+ 39 kr fragt
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link DWR-933 wireless router
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dlink 4g/lte Cat 6 Wi-fi Hotspot, 3gpp Lte Fdd Release 10 Cat.6
1.144 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
DWR-933 4G/LTE cat6 WiFi Hotspot 300 Mbps
1.219 kr
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Broer og routere