D-Link DWP 1010

4.0 (42 anmeldelser)

D-Link DWP 1010 Outdoor 5G Kit er et mobilt hotspot, der kombinerer 5G/LTE-forbindelse med Wi-Fi 6 Mesh-teknologi. Sættet består af en udendørs 5G-enhed og en indendørs Wi-Fi 6-router, hvilket gør det velegnet til både hjem og virksomheder uden fast bredbånd. Det moderne design og de fleksible installationsmuligheder gør det nemt at få hurtig og stabil internetadgang, både til større og individuelle installationer.

D-Link DWP 1010 koster lige nu 1.402 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.257 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.257 kr (12. maj 2026) og 1.402 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.402 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
D-Link DWP 1010 Mobilt hotspot 1Gbps Ekstern
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link DWP 1010 Mobilt hotspot 1Gbps Ekstern
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link DWP-1010KT CPE 5G-router og Wifi-router AX1500
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link DWP-1010/KT 5G Wi-Fi 6 Mesh kit with external antenna
3.025 kr
+ fri fragt
Total: 3.025 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link 5G Outdoor Kit WiFi 6 AX1500-router + 5G-utomhusdel
3.694 kr
Total: 3.694 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Outdoor 5g Unit & Router Wi-fi Ax1500
3.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
5G udendørs sæt WiFi 6 AX1500 router & udendørsenhed
5.179 kr
Total: 5.179 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere