D-Link DGS-1024D

4.7 (234 anmeldelser)

D-Link DGS-1024D er en blæserløs gigabitswitch designet til både fritstående opsætning og rackmontering. Med 24 FTP-porte er den ideel til netværk med høje krav til ydeevne. Den har en energibesparende funktion, der justerer strømforbruget efter kabellængde og deaktiverer ubrugte porte. Perfekt til effektiv udvidelse af netværkskapacitet.

D-Link DGS-1024D koster lige nu 611 kr. En stigning på 18,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 516 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 516 kr (16. juni 2026) og 671 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 611 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dgs-1024d 24-port Gigabit Desktop Switch
611 kr
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link DGS-1024D 24-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dgs-1024d 24-port Gigabit Desktop Switch
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link DGS-1024D Gigabit switch 24 porte
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
D-Link DGS-1024D 24-ports Gigabit Switch, unmanaged, rackmount
824 kr
+ 39 kr fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link switch, 24x10/100/1000Mbps, RJ45
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Switch 24 X Gigabit Dgs-1024D
1.137 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
24-ports Gigabit-netværksswitch
1.289 kr
Total: 1.289 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dlink Switch, 24x10/100/1000mbps, Rj45
1.405 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.444 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Hubs og switches