D-link DGS-1008P

4.5 (135 anmeldelser)
D-link DGS-1008P
Bedste pris
Stabil pris
399kr
982 krSPAR 59%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

D-link DGS-1008P er en effektiv 8-port switch med Power over Ethernet (PoE), der leverer 52W samlet effekt. Ideel til at forbinde PoE-kameraer og netværksenheder, hvilket sikrer en stabil og pålidelig netværksforbindelse i hjemmet eller på kontoret.

D-link DGS-1008P koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (16. april 2026) og 399 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dgs-1008p 8-port Poe 52w Switch
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link Dgs-1008p 8-port Poe 52w Switch
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link DGS-1008P 8-Port Gigabit PoE Unmanaged Desktop Switch
452 kr
+ 39 kr fragt
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link DGS 1008P Switch 8-porte Gigabit PoE
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Switch 8Xgiga Poe Dgs-1008P
794 kr
+ 72 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link DGS 1008P Switch 8-porte Gigabit PoE
822 kr
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dlink 8-port 10/100/1000 Desktop Switch W/ 4 Poe Ports
982 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.021 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Netværk