D-Link Aquila Pro AV M60

Bedste pris
Stabil pris
749kr
1.789 krSPAR 58%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

D-Link Aquila Pro AV M60 er en Wi-Fi 6 mesh-router designet til at levere hurtig og stabil internetforbindelse i hele hjemmet. Med 360° dækning fra otte indbyggede antenner, AI-optimering og avanceret forældrekontrol får du problemfri streaming, gaming og videokonferencer uden døde zoner. Routeren understøtter stemmestyring via Alexa og Google Assistant og kan udvides til et større mesh-netværk med flere enheder. Netværksstyring klares nemt via AQUILA PRO AI-appen.

D-Link Aquila Pro AV M60 koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (09. maj 2026) og 749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wi-Fi 6
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M60 Wireless router Wi-Fi 6
783 kr
+ 39 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Ax6000 Wi-fi 6 Smart Mesh Router
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M60 Mesh Wi-fi-system Dual-band Wi-fi 6 Hvid 4 Intern
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wifi 6 Smart Mesh-router
1.089 kr
Total: 1.089 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wi-Fi 6 Smart Mesh Router
1.242 kr
Total: 1.242 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
M60 Aquila Pro AX6000 Wi-Fi 6 Smart Mesh Router
1.789 kr
Total: 1.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Broer og routere