D-Link Aquila Pro AI AX6000

4.8 (75 anmeldelser)
D-Link Aquila Pro AI AX6000
Bedste pris
Stabil pris
749kr
1.789 krSPAR 58%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

D-Link Aquila Pro AI AX6000 er en avanceret WiFi 6 Mesh-router designet til store hjem. Den tilbyder op til 3 Gb/s hastigheder og 360° dækning, hvilket gør den ideel til streaming og gaming. Med AI-optimering og understøttelse af D-Link WiFi Mesh sikrer den en stabil forbindelse til mange enheder. Sikkerheden er i top med WPA3 og indbygget firewall.

D-Link Aquila Pro AI AX6000 koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (01. marts 2026) og 749 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M60 Mesh Wi-fi-system Dual-band Wi-fi 6 Hvid 4 Intern
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wi-Fi 6
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
D-link M60 Mesh Wi-fi-system Dual-band Wi-fi 6 Hvid 4 Intern
1.011 kr
Total: 1.011 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M60 Wireless router Wi-Fi 6
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wifi 6 Smart Mesh-router
1.089 kr
Total: 1.089 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Ax6000 Wi-fi 6 Smart Mesh Router
1.310 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI AX6000 Wi-Fi 6 Smart Mesh Router
1.360 kr
Total: 1.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
M60 Aquila Pro AX6000 Wi-Fi 6 Smart Mesh Router
1.789 kr
Total: 1.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Broer og routere