D-Link Aquila Pro AI AX3000

4.8 (183 anmeldelser)
D-Link Aquila Pro AI AX3000
Bedste pris
Stabil pris
824kr
1.789 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

D-Link Aquila Pro AI AX3000 er et avanceret mesh-router system med Wi-Fi 6, der leverer op til 3000 Mbps. Ideelt til store hjem med mange enheder, sikrer det stabil og hurtig forbindelse til 4K-streaming og VR-spil. Med AI-baseret optimering og stemmestyring via Google Assistant og Amazon Alexa, tilbyder det en brugervenlig oplevelse.

D-Link Aquila Pro AI AX3000 koster lige nu 824 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 860 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 824 kr (02. marts 2026) og 860 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 824 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
D-Link AQUILA PRO AI M30 AX3000 Smart Mesh Router Wireless router Wi-Fi 6
824 kr
+ 39 kr fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
D-Link M30-2 Aquila Pro AI Mesh-system AX3000 2-pack
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
D-Link Aquila Pro AI Wi-Fi 6 AX3000
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
D-link Aquila Pro Ai Wi-fi 6 Ax3000 Dual-band Mesh Router 2 Stk.
1.250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
D-Link Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Mesh 2-pack
1.263 kr
Total: 1.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Aquila Pro AI WiFi 6 AX3000 Mesh 2-pak
1.789 kr
Total: 1.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dlink
Kategori: Broer og routere