Creative Pebble X Plus

4.8 (127 anmeldelser)

Creative Pebble X Plus er et elegant 2.1-kanal højttalersystem designet til PC. Med trådløs Bluetooth-funktionalitet og 15 Watt total effekt sikrer det en forbedret lytteoplevelse i en stilfuld sort finish.

Creative Pebble X Plus koster lige nu 836 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 818 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 818 kr (17. april 2026) og 891 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 836 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Creative Pebble X Plus 2.1-kanal Højttalersystem Sort
836 kr
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Creative Pebble X Plus 2.1 Kanal
907 kr
+ 39 kr fragt
Total: 946 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Creative Pebble X Plus PC-højttalere RGB
919 kr
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Creative Pebble X Plus 2.1-kanal Højttalersystem Sort
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Creative Pebble X Plus 2.1 USB-C-computerhøjttalere
1.250 kr
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Pebble X Plus 2.1 Usb-c Computer Speakers
1.340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Technology
Kategori: Højttalere