Creative Pebble X

4.6 (31 anmeldelser)

Creative Pebble X højttalere kombinerer elegant design med fremragende lyd. Med 2.0-kanals lyd, Bluetooth og USB-C tilslutning, er de ideelle til din PC. Oplev fyldig lyd med 15 Watt output i et kompakt sort design, der passer perfekt til både hjem og kontor.

Creative Pebble X koster lige nu 624 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 612 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 612 kr (23. juli 2026) og 694 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 624 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Creative Pebble X 2.0 Kanal
624 kr
+ 39 kr fragt
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Pebble X 2.0 Usb-c Computer Rgb Speakers
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Creative Pebble X 2.0 USB-C computer RGB-højttalere
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Creative Labs Pebble X Full Range Black
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Technology
Kategori: Højttalere
dybde: 13,2 cm
farve: Black, Silver
funktioner: Trådløse
konfiguration: 2 kanaler