Creative Pebble Pro

Creative Pebble Pro højttalerne leverer en fremragende lydkvalitet i et stilrent, hvidt design. Med 2.0-kanal og 30 Watt effekt er de ideelle til både PC og musikstreaming via Bluetooth. Den nemme USB-tilslutning og tilpasselige RGB-belysning gør dem til et perfekt valg for enhver hjemmearbejdsplads.

Creative Pebble Pro koster lige nu 435 kr. En stigning på 16,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 372 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 372 kr (18. april 2026) og 435 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 435 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Hvid
435 kr
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Hvid
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Creative Pebble Pro RGB PC Højttalere
540 kr
Total: 540 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Creative Pebble Pro 2.0 computerhøjttalere Hvid
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Creative Pebble Pro White Bluetooth
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Pebble Pro Stereo Speakers, White
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Technology
Kategori: Elektronik