Creative Collection Lesley Væghylde

Bedste pris
Stabil pris
810kr
1.197 krSPAR 32%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Lesley Væghylde fra Creative Collection tilbyder en elegant måde at opbevare og fremvise dine ting på. Fremstillet i naturfarvet rattan og jern, er den perfekt til at tilføje et råt og naturligt look til ethvert rum. Brug den i entréen til at organisere handsker og tørklæder eller som en stilfuld tilføjelse til stuen.

Creative Collection Lesley Væghylde koster lige nu 810 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 810 kr (01. marts 2026) og 810 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Collection Lesley Hylde Til Væg Natur
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Creative Collection Lesley
931 kr
+ 39 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
CREATIVE COLLECTION Lesley væghylde natur rattan og jern
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Creative Collection- Lesley Hylde, Natur, Rattan,60x92x15cm
1.197 kr
+ fri fragt
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Hylde i natur rattan Lesley
1.197 kr
+ fri fragt
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Collection
Kategori: Væghylder og smalle hylder