Creative Collection Hazem Skab

Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.799 krSPAR 29%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Creative Collection Hazem Skab er et karakterfuldt skab lavet af fyrretræ. Det har et patineret sort look, der tilføjer rustik charme til ethvert rum. Skabets glaslåger giver et elegant indblik i din opbevaring samtidig med, at det sikrer praktisk anvendelse.

Creative Collection Hazem Skab koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (16. april 2026) og 2.699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE HAZEM SKAB FYRRETRÆ SORT 122
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Creative Collection - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Collection Hazem Vitrineskab Sort
3.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm
3.460 kr
+ fri fragt
Total: 3.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Skab Hazem fyrretræ m/ glaslåger Bloomingville H: 122
3.799 kr
+ fri fragt
Total: 3.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Collection
Kategori: Kinesiske skabe og kasser