Creative Collection Hazem Skab

Bedste pris
Stabil pris
2.799kr
3.899 krSPAR 28%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Creative Collection Hazem skab kombinerer elegance og funktionalitet med sit slanke design i grønt fyrretræ. De to glaslåger og tre hylder giver rigelig opbevaringsplads til både dekorative genstande og dagligdagsartikler, hvilket gør det til en perfekt tilføjelse til ethvert hjem.

Creative Collection Hazem Skab koster lige nu 2.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.799 kr (16. april 2026) og 2.799 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.799 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE CREATIVE HAZEM SKAB/GRØN 122
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Creative Collection Hazem Vitrineskab Grøn
3.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm
3.460 kr
+ fri fragt
Total: 3.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Creative Collection Hazem Skab, Grøn, Fyrretræ
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
CREATIVE COLLECTION skab, m. 2 låger og 3 hylder glas og grøn fyrretræ
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Skab Hazem retro grøn m/ glaslåger Bloomingville H: 122
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Creative Collection
Kategori: Kinesiske skabe og kasser