Corsair SF Series SF850

4.8 (89 anmeldelser)
Corsair SF Series SF850
Bedste pris
Stabil pris
1.235kr
2.099 krSPAR 41%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Corsair SF Series SF850 er en modulær 850W strømforsyning med 80 PLUS Platinum effektivitet. Designet til kompakte arbejdsstationer giver den pålidelig strømlevering med minimal støj takket være sin 92 mm blæser med Zero RPM mode.

Corsair SF Series SF850 koster lige nu 1.235 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.428 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.235 kr (04. maj 2026) og 1.428 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.235 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair SF Series SF850 80 PLUS Platinum SFX PSU
1.235 kr
Total: 1.235 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR SF Series SF850 Modular Strømforsyning 850Watt
1.415 kr
Total: 1.415 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair SF Series SF850 Strømforsyning 850 Watt 92 mm
1.536 kr
+ fri fragt
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Sf850 850w Sfx 80+ Platinum Strømforsyning
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Sf850 850w Sfx 80+ Platinum Strømforsyning
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR SF Series SF850 Modular Strømforsyning 850Watt
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Corsair SF850 850 W SFX strømforsyning, 80 Plus Gold, modulær
2.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer strømforsyninger