Corsair RMe Series RM850e

4.7 (888 anmeldelser)

Corsair RMe Series RM850e er en pålidelig strømforsyning med 850 watt og 80 PLUS Gold-certificering. Dens fuldt modulære design giver optimal kabelhåndtering, mens den støjsvage 120 mm blæser med zero RPM mode sikrer et effektivt og stille miljø for din pc. Ideel til krævende systemer og professionelle opsætninger.

Corsair RMe Series RM850e koster lige nu 893 kr. En stigning på 33,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 669 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 669 kr (08. april 2026) og 971 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 893 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR RMe Series RM850e 850Watt 80 PLUS Gold
893 kr
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair RMe Series RM850e PSU
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair RMe Series RM850e Strømforsyning 850 Watt 120 mm
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Rm850e 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR RMe Series RM850e 850Watt 80 PLUS Gold
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Rm850e 850w Atx 80+ Gold Strømforsyning
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer strømforsyninger