CORSAIR RMe Series RM650e

4.7 (183 anmeldelser)

CORSAIR RM650e er en kraftfuld strømforsyning designet til moderne computerbehov. Med 650 watt og 80 PLUS Gold-certificering sikres energieffektiv drift og stabil strømforsyning. Den fuldt modulære konstruktion gør installationen nem og giver mulighed for et ryddeligt kabelsetup.

CORSAIR RMe Series RM650e koster lige nu 549 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 532 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 532 kr (04. maj 2026) og 663 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair RMe Series RM650e PSU
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR RMe Series RM650e 650Watt 80 PLUS Gold
612 kr
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair RMe Series RM650e Strømforsyning 650 Watt 120 mm
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Rm650e 650w Atx 80+ Gold Strømforsyning
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Rm650e 650w Atx 80+ Gold Strømforsyning
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR RMe Series RM650e 650Watt 80 PLUS Gold
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer strømforsyninger