Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD

4.7 (523 anmeldelser)
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD
Bedste pris
Stabil pris
1.562kr
3.189 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD er en avanceret væskekøler, der sikrer optimal temperaturstyring for din CPU, selv under tunge opgaver. Med en luftstrøm på op til 73.5 CFM og et støjniveau på maksimalt 36 dBA, er den ideel til krævende gamere og computeren entusiaster. Det integrerede 2,1" LCD-display giver dig mulighed for at overvåge temperaturer og personalisere dit setup med visuelle elementer. Kompatibel med både AMD AM4/AM5 og Intel LGA1700/1851 sokler.

Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD koster lige nu 1.562 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.562 kr (16. april 2026) og 1.562 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.562 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR iCUE Link TITAN 360 RX LCD kølesystem 1-pack Sort 120 mm
1.562 kr
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD AIO Køler
1.719 kr
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair iCUE LINK TITAN 360 RX LCD CPU Vandkøling Max 36 dBA
1.947 kr
+ fri fragt
Total: 1.947 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Sort
2.181 kr
Total: 2.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Icue Link Titan 360 Aio Væskekøler Sort
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Corsair Icue Link Titan 360 Rx Lcd
3.189 kr
+ fri fragt
Total: 3.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer systemkølingsdele