CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB

CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB CPU vandkøler tilbyder effektiv væskekøling til din processor. Med en 280 mm radiator og 140 mm blæsere kombinerer den høj køleeffektivitet og stilfuld RGB-belysning. Kompatibel med både AMD og Intel sockets, sikrer denne køler en stille ydelse med maksimal støjniveau på kun 36 dBA.

CORSAIR iCUE LINK TITAN 280 RX RGB koster lige nu 1.208 kr. En stigning på 20,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (08. april 2026) og 1.208 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.208 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
1.208 kr
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Icue Link Titan 280 Aio Væskekøler Sort
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair iCUE LINK Titan 280 RX RGB AIO Køler
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair iCUE LINK TITAN 280 RX RGB CPU Vandkøling Max 36 dBA
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Icue Link Titan 280 Aio Væskekøler Sort
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR iCUE Link TITAN 280 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Vandkøling til pc Corsair iCUE Link Titan 280 RX Sort
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Computer systemkølingsdele