Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Sort

Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Sort er et rummeligt kabinet med støtte til flere 140 mm blæsere og 360 mm radiatorer i top og side, hvilket giver gode muligheder for luft- og vandkøling. Kabinettet har plads til store komponenter med 185 mm til CPU-køler og 250 mm til PSU. Front-I/O inkluderer USB-C og to USB-A-porte samt lydtilslutninger. Der er plads til både SSD og HDD med to 2,5" og én 3,5" bay.

Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Sort koster lige nu 899 kr. En stigning på 80,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (02. juli 2026) og 1.633 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Mid Tower
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Black Kabinet Miditower
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Sort
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR iCUE LINK FRAME 4500X LX-R RGB Tower Udvidet ATX Sort
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair