Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Hvid

Corsair Frame 4500X LX-R RGB er et hvidt miditower kabinet med panoramisk hærdet glas, der fremhæver dine komponenter og RGB-belysning. Kabinettet understøtter 360 mm radiatorer i top eller side for fleksibel køling og har seks forudinstallerede blæserpositioner for afbalanceret luftstrøm. Med USB-C Gen 2, USB-A-porte og kombineret lydtilslutning er tilslutning enkel, mens kabelkanaler og PSU-dæksel holder kablerne organiserede.

Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Hvid koster lige nu 829 kr. En stigning på 107,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (02. juli 2026) og 1.287 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB Mid Tower
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
CORSAIR iCUE LINK FRAME 4500X LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid
1.233 kr
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
CORSAIR iCUE LINK FRAME 4500X LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Corsair FRAME 4500X LX-R RGB White Kabinet Miditower
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Corsair Frame 4500x Lx-r Rgb Link Panoramic Midi Tower Hvid
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Corsair