Contour Touch

Contour Touch er en trådløs touchpad med centralt placeret glasoverflade, der understøtter Windows' multi-touch funktioner. Den har fire klassiske genvejstaster og en håndledsstøtte i højdensitetsskum, som aflaster håndflader og håndled. Touchpadden tilsluttes via Bluetooth og gør det muligt at pege, klikke og scrolle ergonomisk uden at række ud til siden.

Contour Touch koster lige nu 1.111 kr. En stigning på 17,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (27. maj 2026) og 1.111 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.111 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour Touch Ergonomic Touchpad Wireless Touchpad Kapacitiv
1.111 kr
+ fri fragt
Total: 1.111 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour Touch trådløs mus sort
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Contour Touch Wireless Bluetooth Touchpad
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour Touch Touchpad Trådløs
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
CONTOUR Touch Wireless
1.465 kr
+ fri fragt
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour Touch Touchpad
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design