Contour SliderMouse Pro

4.7 (3 anmeldelser)
Contour SliderMouse Pro
Bedste pris
Stabil pris
1.816kr
3.092 krSPAR 41%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Contour SliderMouse Pro er en ergonomisk central pegeenhed designet til at forbedre komfort og effektivitet. Med dens slanke håndledsstøtte i vegansk læder og seks praktiske knapper får du en mus, der passer til professionelle behov. Den kablede USB-tilslutning sikrer en stabil og pålidelig forbindelse.

Contour SliderMouse Pro koster lige nu 1.816 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.816 kr (16. april 2026) og 1.816 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.816 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour SliderMouse Pro Slim Mus
1.816 kr
Total: 1.816 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Slidermouse Pro Usb-a Slider Pad
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Slidermouse Pro Usb-c Slider Pad
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour SliderMouse Pro Central pegeenhed Mekanisk
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour SliderMouse Pro Grå Central pegenhed
2.449 kr
+ fri fragt
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
SliderMouse Pro Wired, Slim WR, Vegan leather
3.092 kr
+ fri fragt
Total: 3.092 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus og trackballs