Contour RollerMouse Red Plus Balance Mid-Size Wireless

Contour RollerMouse Red Plus Balance Mid-Size Wireless er et trådløst tastatur- og musesæt med centralt placeret rullebar og Pan Nordic QWERTY-layout. Sættet har kompakt tastaturopsætning, ambidextrøs brug, justerbar negativ hældning, 17 genvejstaster og håndledsstøtter med memory-skum. Forbindelse via Bluetooth 5.1 eller kabel. Fremstillet af genbrugsmaterialer og aluminiumskonstruktion. Mulighed for softwaretilpasning.

Contour RollerMouse Red Plus Balance Mid-Size Wireless koster lige nu 3.699 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.549 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.549 kr (27. maj 2026) og 3.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout Tastatur & Mus sæt Nordisk
3.699 kr
+ fri fragt
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour Balance Mid-Size Rollermouse Red Combo Trådløs
4.016 kr
Total: 4.016 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
4.269 kr
Total: 4.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus +balance Mid Wireless Trådløs Nordisk
4.374 kr
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Red Plus + Balance MidSize Keyboard Wireless
5.322 kr
+ fri fragt
Total: 5.322 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design