Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard

4.6 (10 anmeldelser)

Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard er et ergonomisk sæt med mus og tastatur, der giver perfekt afstemt højde- og breddejustering. Tastaturet har kompakt layout med centralt placeret rullebar og kan bruges ambidextrøst. Sættet har justerbar negativ hældning, 17 programmerbare genvejstaster og håndledsstøtter i memoryskum. Rullebaren har justerbar sensoropløsning, og tastaturet har saksemekanisme. Kan tilsluttes både kablet og trådløst og er fremstillet af genbrugsmaterialer med robust aluminiumskonstruktion.

Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard koster lige nu 3.399 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.124 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.124 kr (09. maj 2026) og 3.773 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wired PN Layout Tastatur & Mus sæt Nordisk
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Kablet Pan Nordic
3.773 kr
Total: 3.773 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour Balance Mid-Size Rollermouse Red Combo Kablet
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus +balance Mid Wired Ledningsført Nordisk
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Red Plus + Balance MidSize Keyboard Wired
5.081 kr
+ fri fragt
Total: 5.081 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design