Contour RollerMouse Red Plus

4.6 (37 anmeldelser)

Contour RollerMouse Red Plus er en ergonomisk mus med syv knapper, designet til at centrere din arbejdsgang og minimere belastning. Den medfølgende Balance Keyboard giver en komplet løsning til komfortabel og effektiv arbejdsdag på kontoret.

Contour RollerMouse Red Plus koster lige nu 3.561 kr. En stigning på 18,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (16. april 2026) og 3.561 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.561 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour RollerMouse Red Plus & Balance tastatur kablet
3.561 kr
+ fri fragt
Total: 3.561 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Red Plus + Balance Keyboard kablet
3.706 kr
Total: 3.706 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Red Plus Central pegeenhed 7 knapper
3.706 kr
+ fri fragt
Total: 3.706 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse Red Plus Sort Sølv Central pegeenhed
3.779 kr
Total: 3.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus + Balance Keyboard Nordisk
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus + Balance Keyboard Nordisk
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse Red Plus +
5.329 kr
+ fri fragt
Total: 5.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design
Kategori: Tastaturer