Contour RollerMouse Red Plus

4.6 (37 anmeldelser)
Contour RollerMouse Red Plus
Bedste pris
Faldet 1.9%
2.999kr
4.297 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Contour RollerMouse Red Plus er en ergonomisk centreret mus, der sikrer optimal arbejdsposition og reducerer belastning på nakke og skuldre. Med 7 knapper og en patenteret rollerbar er den perfekt til professionelle, som ønsker effektivitet og komfort i arbejdet. Musen har en kablet USB-forbindelse og et stilrent design i sort og sølv.

Contour RollerMouse Red Plus koster lige nu 2.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.056 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.999 kr (21. juli 2026) og 3.056 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Red Plus Central pegeenhed 7 knapper
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Red Plus kablet
3.056 kr
Total: 3.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus Wired Usb-c Rullestav
3.311 kr
Total: 3.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CONTOUR RollerMouse Red Plus, Wired
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Plus Wired Usb-c Rullestav
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse Red Plus Sort Sølv Central pegenhed
3.749 kr
+ fri fragt
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Red Plus, Wired
4.297 kr
+ fri fragt
Total: 4.297 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.9%

Specifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus og trackballs