Contour RollerMouse Red Max

4.4 (12 anmeldelser)

Contour RollerMouse Red Max forbedrer arbejdsoplevelsen med central styring og en ribbet gummibelagt rollerbar. Ergonomisk design med håndledsstøtter i memory-skum reducerer belastning i nakke, skuldre, og hænder, hvilket giver en mere behagelig arbejdsdag.

Contour RollerMouse Red Max koster lige nu 3.599 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.566 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.566 kr (16. april 2026) og 3.738 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.599 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Red Max Central pegeenhed Rød
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse Red Max Sort Rød Central pegeenhed
3.738 kr
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Max Wired Usb-a Rullestav
3.874 kr
Total: 3.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Red Max kablet
3.958 kr
Total: 3.958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CONTOUR RollerMouse Red Max. Wired
4.249 kr
+ fri fragt
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Red Max Wired Usb-c Rullestav
4.249 kr
Total: 4.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Red Max. Wired
5.141 kr
+ fri fragt
Total: 5.141 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse Red Max, Wired
6.319 kr
+ fri fragt
Total: 6.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus og trackballs