Contour RollerMouse PRO Slim Wireless

Bedste pris
Stabil pris
2.485kr
3.333 krSPAR 25%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Contour RollerMouse PRO Slim Wireless tilbyder en ergonomisk løsning til dit skrivebord. Med et slankt design og en central placering sikrer den optimal komfort og minimal belastning. Den trådløse forbindelse samt de seks programmerbare knapper gør den ideel til effektivt arbejde.

Contour RollerMouse PRO Slim Wireless koster lige nu 2.485 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.485 kr (16. april 2026) og 2.485 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.485 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Pro Slim Trådløs Mus
2.485 kr
Total: 2.485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse PRO Slim Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå
2.485 kr
+ fri fragt
Total: 2.485 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Slim Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour Slim ergonomisk mus
2.749 kr
+ fri fragt
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Slim Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Pro WL, Slim WR, Vegan leather
3.333 kr
+ fri fragt
Total: 3.333 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus og trackballs