Contour RollerMouse PRO

5.0 (1 anmeldelse)

Optimér din arbejdsoplevelse med Contour RollerMouse PRO i grå. Denne ergonomiske, central pegeenhed med 6 knapper tilbyder trådløs frihed og forbedrer din arbejdsstilling for øget komfort og produktivitet.

Contour RollerMouse PRO koster lige nu 2.708 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.636 kr (09. maj 2026) og 2.708 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.708 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Pro Extended Trådløs Mus
2.708 kr
Total: 2.708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Extended Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.811 kr
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless Central pegeenhed Mekanisk
2.833 kr
+ fri fragt
Total: 2.833 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour RollerMouse Pro
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Extended Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
3.319 kr
+ fri fragt
Total: 3.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Pro WL, Extended WR, Vegan leather
3.635 kr
+ fri fragt
Total: 3.635 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus og trackballs