Contour RollerMouse Pro

5.0 (1 anmeldelse)

Contour RollerMouse Pro er en ergonomisk centreret mus designet til at forbedre komforten på din arbejdsplads. Udstyret med seks programmerbare knapper og en justerbar håndledsstøtte i vegansk læder, kombinerer denne mus funktionalitet med komfort. Den er kompatibel med både USB og Bluetooth, og tilbyder præcis kontrol med en opløsning på op til 2800 dpi.

Contour RollerMouse Pro koster lige nu 2.619 kr. En stigning på 35,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.936 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.936 kr (17. april 2026) og 2.619 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.619 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Pro Regular Trådløs Mus
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Pro 2800 dpi Bluetooth & USB
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.724 kr
Total: 2.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Regular Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour Regular ergonomisk mus
2.874 kr
+ fri fragt
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Regular Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Pro WL, Regular WR, Vegan leather
3.514 kr
+ fri fragt
Total: 3.514 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design
Kategori: Mus og trackballs