Contour RollerMouse PRO

Bedste pris
Stabil pris
2.020kr
3.399 krSPAR 41%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Contour RollerMouse PRO er en centreret ergonomisk mus med 6 knapper og USB-tilslutning. Den er designet til at optimere din arbejdsplads og minimere risikoen for belastningsskader. Rullestangen er placeret foran kroppen, hvilket sikrer musearbejde med minimale stræk og hjælper med at reducere belastninger og spændinger i nakke, skuldre og albuer. Du kan nemt variere placeringen af dine hænder i løbet af dagen.

Contour RollerMouse PRO koster lige nu 2.020 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.020 kr (09. maj 2026) og 2.020 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.020 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.020 kr
Total: 2.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Contour Regular ergonomisk mus
2.124 kr
+ fri fragt
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.479 kr
+ fri fragt
Total: 2.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour RollerMouse Pro Artificial Leather Regular Wired
2.567 kr
+ fri fragt
Total: 2.567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Rollermouse Pro Regular Usb-a Rullestav
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
RollerMouse Pro Wired, Regular WR, Vegan leather
3.273 kr
+ fri fragt
Total: 3.273 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Pro Regular Mus
3.399 kr
Total: 3.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design
Kategori: Mus og trackballs