Contour Design RollerMouse Red Plus

4.6 (37 anmeldelser)
Contour Design RollerMouse Red Plus
Bedste pris
Stabil pris
603kr
859 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Contour Design RollerMouse Red Plus leverer ergonomi og komfort til din arbejdsstation. Udstyret med en antibakteriel overflade og vegansk læderbetræk, sikrer denne håndledsstøtte en hygiejnisk og behagelig oplevelse. Den er let at rengøre og modstandsdygtig over for desinfektionsmidler, hvilket gør den ideel til både hjemmet og kontoret.

Contour Design RollerMouse Red Plus koster lige nu 603 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 603 kr (07. april 2026) og 603 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 603 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Contour Design RollerMouse Re:d Plus Håndledsstøtte
603 kr
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour Wrist Rest RollerMouse Red plus
608 kr
+ 39 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Wrist Rest, Rollermouse Red Plus
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Wrist Rest, Rollermouse Red Plus
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour RollerMouse Red Plus håndleddsstøtte
723 kr
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
CONTOUR Wrist rest, RollerMouse Red Plus
724 kr
+ 59 kr fragt
Total: 783 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Wrist rest, RollerMouse Red Plus
821 kr
+ fri fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour Design RollerMouse Re d Plus Håndledsstøtte
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design
Kategori: Tastatur og mus håndledsstøtter