Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic

Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic er et trådløst tastatur med fuld størrelse og Pan Nordic-layout. Tastaturet har lav profil, ergonomisk formede taster og en optimeret saksemekanisme for komfort og præcision. Det har justerbare vippefødder og trådløs tilslutning, herunder QuickSwitch-funktion. Designet matcher Contour Touch og hjælper med at holde hænder og arme i en naturlig position.

Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic koster lige nu 883 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 776 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 776 kr (18. maj 2026) og 883 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 883 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Contour Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan Nordic Layout Tastatur Nordisk
883 kr
+ 39 kr fragt
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
CONTOUR Balance Full-Size Keyboard Wireless Pan
920 kr
+ fri fragt
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Contour Balance Full-Size Trådløst Tastatur
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Contour Design Balance Full-size Wireless Trådløs Nordisk Tastatur
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Contour Balance Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Contour Design