Connetix Transport Pack Rainbow

Connetix Transport Pack Rainbow med 50 dele byder på kreativ leg for små køretøjsentusiaster. Sættet inkluderer en vendbar transportvogn og magnetiske farvede brikker, der let kan kombineres til forskellige konstruktioner, så barnet kan udfolde sin fantasi.

Connetix Transport Pack Rainbow koster lige nu 580 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 530 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (29. maj 2026) og 600 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Connetix Transport Pack Rainbow
580 kr
+ 40 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Connetix Magnetsæt Transport 50 Dele
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
DearBaby favicon
DearBaby
Connetix Rainbow Transport 50 dele
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Transport Pack - magnetsæt 50 dele - rainbow
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Connetix Transport Pack Rainbow 50 Pieces
669 kr
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Konstruktionssæt