Connetix Rectangle Pack 18 Dele

Bedste pris
Stabil pris
410kr
570 krSPAR 28%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

Connetix Rectangle Pack med 18 dele i regnbuefarver er et alsidigt magnetisk byggesæt. De forskellige rektangelstørrelser passer perfekt sammen og giver stabilitet, så du kan skabe utallige konstruktioner med fantasifulde farver.

Connetix Rectangle Pack 18 Dele koster lige nu 410 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 410 kr (20. juni 2026) og 496 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 410 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Ractangle Pack magnetsæt 18 dele rainbow
410 kr
+ 49 kr fragt
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Connetix Magnetsæt 18 Dele Rainbow Rectangle
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Connetix Ractangle Pack 18 Dele
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Legetøj og spil