Connetix Expansion Pack 48 Dele Pastel

Connetix Expansion Pack i pastelfarver er et 48-dels magnetsæt, der stimulerer børns kreativitet og opbygningsevner. Sættet indeholder en række geometriske former som trekanter, trapezer og romber, der gør det muligt at skabe forskellige designs og figurer. Perfekt til børn, som vil udforske form og arkitektur på en legende måde.

Connetix Expansion Pack 48 Dele Pastel koster lige nu 621 kr. En stigning på 31,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 472 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 472 kr (31. maj 2026) og 621 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 621 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Expansion Pack udvidelsessæt 48 dele pastel
621 kr
+ fri fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Connetix Magnetsæt 48 Dele Pastel Shape Expansion Pack
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Connetix Udvidelsessæt 48 Dele Pastel
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Connetix Udvidelsespakke med pastelfigurer, 48 dele
810 kr
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 31.7%

Specifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Konstruktionssæt