Connetix Creative Pack Magnetsæt 120 Dele Pastel

4.9 (437 anmeldelser)

Connetix Creative Pack magnetsæt med 120 dele i smukke pastelfarver inspirerer til timevis af kreativ leg. Sættet indeholder forskellige former, der giver mulighed for at bygge fantasifulde konstruktioner. Ideelt til børn og familier, der ønsker at fremme kreativitet og samarbejde gennem leg.

Connetix Creative Pack Magnetsæt 120 Dele Pastel koster lige nu 769 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 615 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 615 kr (19. april 2026) og 850 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Creative Pack magnetsæt 120 dele pastel
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Connetix Creative Pack Magnetsæt 120 Dele
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Connetix Magnetsæt 120 Dele Pastel Creative
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Connetix Pastel Creative Pack 120 Pieces
1.155 kr
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Konstruktionssæt