Connetix Ball Run Pack magnetsæt 106 dele pastel

4.8 (492 anmeldelser)
Connetix Ball Run Pack magnetsæt 106 dele pastel
Bedste pris
Stabil pris
750kr
940 krSPAR 20%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Connetix Ball Run Pack magnetsæt med 106 dele i pastelfarver inviterer hele familien til at skabe spændende kuglebaner. Udforsk kreative designs med sensoriske spor, sorteringsrør og labyrinter. Ideel til sjov og læring i hjemmet.

Connetix Ball Run Pack magnetsæt 106 dele pastel koster lige nu 750 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 820 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (29. maj 2026) og 820 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 750 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Connetix Ball Run Pack Magnetsæt 106 Dele
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Connetix Magnetsæt 106 Dele Pastel Ball Run
820 kr
+ fri fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
DearBaby favicon
DearBaby
Connetix Pastel kuglebane 106 dele
881 kr
+ fri fragt
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Ball Run Pack - magnetsæt 106 dele - pastel
940 kr
+ fri fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: Kuglebaner