Coferro Downlight kabel 2x1,5mm² hvid

Coferro Downlight kabel 2x1,5mm² hvid er et 90°C varmebestandigt kabel, der typisk anvendes til indbygningsspots. Kablet er meget fleksibelt, hvilket gør det let at arbejde med. Type H05V2V2-F og spænding 300/500V. Leveres i en længde på 100 meter. Velegnet til elinstallationer, hvor varmebestandighed og fleksibilitet er vigtigt.

Coferro Downlight kabel 2x1,5mm² hvid koster lige nu 929 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 919 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 919 kr (09. maj 2026) og 929 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 929 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
100 meter Downlight Kabel varmebestandigt, 2x1,5 mm2, hvid
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
100 meter Downlight Kabel varmebestandigt, 2x1,5 mm2, hvid
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
100 meter Downlight kabel 2x1,5mm², hvid
1.019 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
100 meter Downlight kabel 2x1,5mm², hvid
1.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
100 meter Downlight kabel 2 x 1,5mm² i hvid
1.100 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AO