Cocoon Company Rullemadras Kapok 60x120

Bedste pris
Stabil pris
225kr
450 krSPAR 50%
hos Loukrudt
På lagerLaveste

Giv dit barn en sund søvn med Cocoon Company's rullemadras. Denne madras er fremstillet af 100% økologisk bomuld med kapokfyld, helt uden skadelig kemi. Designet i 60x120 cm passer den perfekt i babysengen og sikrer et naturligt og allergivenligt sovemiljø.

Cocoon Company Rullemadras Kapok 60x120 koster lige nu 225 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 225 kr (12. marts 2026) og 225 kr (12. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 225 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Cocoon Company Rullemadras til Babyseng Kapok 60x120
225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Cocoon Company Rullemadras til Babyseng Kapok 60x120
225 kr
+ 49 kr fragt
Total: 274 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Cocoon Kapok rullemadras til babyseng 60×120
391 kr
+ 35 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cocoon Company Rullemadras Kapok Baby
430 kr
+ fri fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
House of Kids favicon
House of Kids
Kapok baby rullemadras 60x120 cm
450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cocoon
Kategori: God Pris