Cocoon Company Økologisk Stræklagen til Babyseng 60x120

Bedste pris
Stabil pris
150kr
300 krSPAR 50%
hos Loukrudt
På lagerLaveste

Cocoon Companys økologiske stræklagen til babysengen er produceret i 100% ubehandlet bomuld, hvilket sikrer et sundt og blødt sovemiljø for din baby. De praktiske lagner, der leveres i en pakke med to, har en størrelse på 60x120 cm, perfekt til de fleste babysenge. Lad din baby sove trygt med den naturlige komfort fra disse kvalitetslagner.

Cocoon Company Økologisk Stræklagen til Babyseng 60x120 koster lige nu 150 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 150 kr (12. april 2026) og 150 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 150 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris
Loukrudt favicon
Loukrudt
Cocoon Company Lagen til Babyseng Økologisk 2 stk.
150 kr
+ 39 kr fragt
Total: 189 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 199 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Cocoon 2 stk. Stræklagen til babyseng, 60×120
236 kr
+ 35 kr fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cocoon Company Lagen 2-pak Babyseng
280 kr
+ fri fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
House of Kids favicon
House of Kids
2 pak Kapok stræklagen 60x120 cm
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cocoon
Kategori: God Pris