Cocoon Company Kapok Babymadras 60x120

4.1 (7 anmeldelser)
Cocoon Company Kapok Babymadras 60x120
Bedste pris
Stabil pris
600kr
1.200 krSPAR 50%
hos Loukrudt
På lagerFri fragtLaveste

Cocoon Company Kapok Babymadras tilbyder en sund og naturlig søvn til dit barn. Den er fremstillet af 100% økologisk kapok og certificeret bomuld, hvilket sikrer en allergivenlig madras, fri for skadelige kemikalier. Med dimensionerne 60x120 passer den perfekt til de fleste babysenge.

Cocoon Company Kapok Babymadras 60x120 koster lige nu 600 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (01. marts 2026) og 600 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Loukrudt.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Loukrudt favicon
Loukrudt
Cocoon Company Madras til Babyseng Kapok 60x120
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Mammashop.dk favicon
Mammashop.dk
Cocoon Company Madras til Babyseng Kapok 60x120
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Cocoon Kapok babymadras 60×120
870 kr
+ fri fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Cocoon Company Madras - Kapok - Baby - 60x120
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Cocoon Company
Kategori: Shampoo og balsam